עיריית הרצליה - ועדת תמיכות
לשאלות בנוגע לאופן ההרשמה באתר ניתן לפנות לרכזת ועדת התמיכות, רו"ח אסתר שרעבי, בטלפון 09-9529822 בימים ראשון, שלישי, רביעי וחמישי בין השעות 09:00-12:00 חובה לציין בכל פניה את שם מבקש התמיכה, מס' ע.ר/ח.צ וטלפון ליצירת קשר וכן לוודא טלפונית שפנייתכם התקבלה. לתשומת ליבכם, פניה ללא רישום כל הפרטים הנדרשים כאמור לעיל לא תענה.
לרשימת הרפרנטים המקצועיים - לחץ כאן
בכל שאלה בנושא בקשת התמיכה או שימוש במערכת, ניתן לפנות לוועדת התמיכות באמצעות טופס זה:
|